Program edukacyjny finansoaktywni

Misja budżet

Aktualności programu

grafika

Rozdaliśmy już wszystkie zestawy edukacyjne przeznaczone do wysyłki dla szkół gimnazjalnych! Nadal jednak można dołączyć do programu i wziąć udział w konkursie, pobierając zestaw ze strony internetowej projektu.

Zainteresowanie programem ze strony uczniów i nauczycieli przełożyło się na szybkie rozdanie naszych pakietów 500 szkołom w całej Polsce. Najwięcej z nich powędrowało do województwa podkarpackiego, dolnośląskiego i mazowieckiego.

Aktualnie zestawy możecie Państwo pobierać z naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem https://finansoaktywni.pl/zamow-darmowy-zestaw/. Wystarczy kliknąć „Pobierz materiały edukacyjne” i już można korzystać z pakietu wiedzy z zakresu podatków. W materiałach edukacyjnych znajdziecie Państwo: plakat, karty do gry, animowany film, prezentację PowerPoint, scenariusz lekcji, film instruktażowy. Na podstawie pakietu, nauczyciele realizują zajęcia edukacyjne, a następnie wraz z uczniami organizują debatę na temat podatków. Kolejnym krokiem jest nakręcenie filmu „Pozytywnie o podatkach” i zgłoszenie go do konkursu na stronie https://finansoaktywni.pl/formularz-zgloszeniowy/.

Przypominamy, że na przeprowadzenie lekcji, debaty, nagranie i wysłanie filmu konkursowego macie Państwo czas do 14 maja.

Na uczniów i nauczycieli czekają atrakcyjne nagrody: dwudniowa wycieczka do Warszawy dla 10 najlepszych zespołów, bezprzewodowe głośniki JBL dla każdego ucznia ze zwycięskiego zespołu, a dla opiekunów dyski przenośne i eleganckie pióra.

Czytaj więcej

 

18056991_1878275969077283_2417023052879784842_n

Do 14 maja wydłużamy termin zgłoszeń do programu i konkursu!

Informujemy, że ze względu na liczne prośby nauczycieli, termin na zgłaszanie szkół do programu „Finansoaktywni. Misja: Uczciwie płacę podatki” i do konkursu został wydłużony do 14 maja br.

Przypominamy, że zgłoszenia do programu i konkursu należy dokonać wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej projektu.

Wszyscy nauczyciele i uczniowie chcący wziąć udział w projekcie zyskali dwa dodatkowe tygodnie na przeprowadzenie lekcji i debaty oraz nagranie filmu konkursowego i dokonanie zgłoszenia.

Przypominamy, że na laureatów konkursu czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy wygrywają m.in. wycieczkę do Warszawy, gdzie wezmą udział w warsztatach filmowych z Youtuberem Piotrem „Ziemniakiem” Latałą. Zajęcia odbędą się w Ministerstwie Finansów.

Aby zobaczyć relację z ubiegłorocznego  spotkania w Ministerstwie kliknij w link.

Organizatorzy pokrywają koszty przyjazdu oraz noclegu wszystkich zaproszonych uczestników.

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Paulina Wawszczak

kontakt@finansoaktywni.pl

tel: 664-904-604

Finansoaktywni. Misja: Uczciwie płacę podatki

Czytaj więcej

 

zapytania-01

Kto pyta, nie błądzi!

Zespół programu edukacyjnego „Finansoaktywni. Misja: Uczciwie płacę podatki” czeka na Wasze pytania!

Jeśli macie jakieś wątpliwości lub chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat programu, konkursu, materiałów edukacyjnych lub nagród – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Bardzo chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Wam w podróży po świecie podatków.

Zespół Finansoaktywnych jest do Waszej dyspozycji:

Mail – kontakt@finansoaktywni.pl

Telefon – 664-904-604 

Czytaj więcej